soda oczyszczona

Spalanie tłuszczu na brzuchu, ale też również i na innych partiach ciała jest bardzo trudnym zadaniem. Brzuch ma to do siebie, że mimo diety czy ćwiczeń często jest wzdęty, kumuluje się na nim tłuszcz. Zazwyczaj pierwszy tyje a najtrudniej jest się go pozbyć. Nawet po diecie pozostaje tłuszcz na brzuchu, którego nie możemy się pozbyć. Tak na prawdę, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha należy bardzo mocno pobudzić nasz metabolizm do pracy.

Jeśli przyśpieszymy metabolizm organizmu to tkanka tłuszczona na brzuchu będzie spalała się intensywniej i szybciej niż, gdy metabolizm jest spowolniony. Napój na bazie sody oczyszczonej będzie idealnym sposobem na przyśpieszenie metabolizmu.

Pamiętaj, że aby dieta była skuteczna a tłuszcz na brzuchu szybciej się spalał należy obniżyć ilość spożywanych kalorii oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną.

Składniki napoju

  • 3 cytryny
  • 2 pęczki świeżej pietruszki
  • 3 łyżki sody oczyszczonej
  • 2 litry wody mineralnej

Umyj dokładnie cytryny, nie obieraj ich ze skórki. Wlej wodę do garnka i zagotuj. Gdy lekko ostygnie dodaj do niej cytrynę ze skórką pokrojoną w paski. Następnie dodaj sodę oczyszczoną i pokrojoną pietruszkę. Zmieszaj dokładnie, włóż do pojemnika i szczelnie zamknij. Gotowy napój przechowuj w lodówce maksymalnie przez 48 godzin.

Stosowanie

Rano wypij 200 ml napoju przed śniadaniem i 200 ml przed kolacją. Pij tak przez 14 dni a następnie zrobić 7 dni przerwy a później kolejne 14 dni pij napój przed śniadaniem i przed kolacją.

Efekty będzie widać z dnia na dzień, brzuch będzie coraz bardziej płaski a tłuszcz będzie znikał w błyskawicznym tempie.