Cudowny napój z sodą oczyszczoną pozwoli na spalenie całego tłuszczu z brzucha!

Spalanie tłuszczu na brzuchu, ale też również i na innych partiach ciała jest bardzo trudnym zadaniem. Brzuch ma to do siebie, że mimo diety czy ćwiczeń często jest wzdęty, kumuluje się na nim tłuszcz. Zazwyczaj pierwszy tyje a najtrudniej jest się go pozbyć. Nawet po diecie pozostaje tłuszcz na brzuchu, którego nie możemy się pozbyć. Tak na prawdę, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha należy bardzo mocno pobudzić nasz metabolizm do pracy. Świetnym sposobem na odchudzanie jest soda oczyszczona. Prosty produkt, który można znaleźć w każdej kuchni. Nie każdy się spodziewa, że soda oczyszczona na odchudzanie pozwoli na szybkie schudnięcie kilku kilogramów.

Jeśli przyśpieszymy metabolizm organizmu to tkanka tłuszczona na brzuchu będzie spalała się intensywniej i szybciej niż, gdy metabolizm jest spowolniony. Napój na bazie sody oczyszczonej będzie idealnym sposobem na przyśpieszenie metabolizmu.

Pamiętaj, że aby dieta była skuteczna a tłuszcz na brzuchu szybciej się spalał należy obniżyć ilość spożywanych kalorii oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną.

Składniki napoju na odchudzanie z sodą oczyszczoną

  • 3 cytryny
  • 2 pęczki świeżej pietruszki
  • 3 łyżki sody oczyszczonej
  • 2 litry wody mineralnej
  • Umyj dokładnie cytryny, wyszoruj by pozbyć się zanieczyszczeń i brudu, nie obieraj ich ze skórki. Wlej wodę do garnka i zagotuj. Gdy lekko ostygnie dodaj do niej cytrynę ze skórką pokrojoną w paski. Następnie dodaj sodę oczyszczoną i pokrojoną pietruszkę. Zmieszaj dokładnie, możesz również dokładnie zblendować. Następnie włóż do pojemnika i szczelnie zamknij. Gotowy napój przechowuj w lodówce maksymalnie przez 48 godzin.

Soda oczyszczona na odchudzanie – Zastosowanie

Rano wypij 200 ml napoju przed śniadaniem i 200 ml przed kolacją. Pij napój z sody oczyszczonej na odchudzanie tak przez 14 dni a następnie zrobić 7 dni przerwy a później kolejne 14 dni pij napój przed śniadaniem i przed kolacją.

Efekty będzie widać z dnia na dzień, brzuch będzie coraz bardziej płaski a tłuszcz będzie znikał w błyskawicznym tempie.

Soda oczyszczona na odchudzanie

Szukasz szybkiego sposobu na schudnięcie tłuszczu z brzucha to koniecznie wypróbuj napój z sody oczyszczonej. Soda oczyszczona jest bardzo dobrym pomysłem na zgubienie zbędnych kilogramów z brzucha i nie tylko. Napój z sodą oczyszczoną składa się z kilku składników: cytryna, pietruszka, soda, woda niegazowana. Dieta bywa bardzo uciążliwa, często rzucamy ją, gdy po kilku dniach nie widzimy efektów w postaci kilku zrzuconych kilogramów. Dlatego warto spróbować szybkich sposobów na schudnięcie kilku kilogramów bez uciążliwej diety i kilkugodzinnych treningów na siłowni.