W twoich jelitach może być nawet 9 kg jedzenia! Zobacz jak się ich pozbyć.

    Jeśli twoje jelita źle funkcjonują, to nie spełniają wszystkich swoich funkcji. Powoduje to, że zamiast trawić całe jedzenie resztki pożywienia zalegają w jelitach. W skrajnych przypadkach jedzenia może być nawet kilkanaście kilogramów! Jest to niezdrowe i odbija się to na naszym zdrowiu i na naszej wadze.Jeśli chcesz być zdrowsza, dodatkowo zgubić parę kilogramów koniecznie przeczytaj cały artykuł!


W organizmie człowieka wyróżniamy dwa rodzaje jelit, jelito cienkie i jelito grube. Jelito cienkie ma około 6 metrów długości, jelito grube jest krótsze i ma około 2 metry długości. To w nich dwóch może znajdować się nawet 9 kg zalegającego jedzenia.Oprócz nadprogramowych kilogramów resztki

jedzenia mogą powodować inne dolegliwości.Mogą powodować m. in. bóle brzucha, wzdęcia, ale również przez to, że zalegające jedzenie może powodować wydzielanie szkodliwych toksyn co wiąże się m. in. z pogorszeniem cery, nerwowością, nieuzasadnionym przybieraniem na wadze.

    Włącz do swojej diety domową miksturę oczyszczającą jelita a pozbędziesz się zalegającego jedzenia w jelitach, poczujesz się lżej i nie będziesz miała wzdęć.
Składniki:
– szklanka wody,
– 1 łyżka nasion Chia,
– 1 łyżka siemienia lnianego,
– 1 łyżka miodu,
– 1 średnie jabłko,
Jabłko obieramy ze skórki, wycinamy środek i kroimy na mniejsze kawałki. Wkładamy kawałki jabłek wraz z resztą składników do blendera i miksujemy. Napój już jest gotowy, możesz go wypić od razu, bądź przechowywać w lodówce przez 24 godziny, jednak najwięcej właściwości ma świeży, z każdą godziną traci część cennych właściwości.
Napój należy pić rano na czczo. Składniki zawarte w napoju pomogą usunąć

złogi jelitowe, może do powodować kilkugodzinny dyskomfort poprzez częstsze wizyty w toalecie. Nasiona Chia są źródłem białka, witamin i kwasów tłuszczowych Omega 3. Miód ma właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Siemienie lniane oraz jabłko mają bardzo duże ilości błonnika. Napój należy spożywać co najmniej dwa razy w tygodniu, dzięki czemu jedzenie w jelitach nie będzie zalegać.

Próbowałaś już napoju na oczyszczenie jelit? Może stosujesz inne napoje polecane na tym blogu? Daj znać w komentarzach! 
Pozdrawiam!