Napój owocowy, który odchudzi nas o 5 kg w 2 tygodnie!

    Duża część wagi organizmu to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale również zgromadzona w organizmie woda oraz resztki jedzenia zgromadzone w jelitach. Zabierając się za dietę należy dbać o zdrowe odżywanie, ale warto też dać organizmowi „kopa”, dzięki któremu na start zgubimy nawet do 5 kilogramów w 2 tygodnie, ale również będziemy czuli się lżej, nie będziemy ociężali, pozbędziemy się wzdęć. Jak zrobić taki napój? Sprawdź w artykule!

   

Aby na stałe zgubić kilogramy, należy stosować zdrową dietę i aktywność fizyczną, dzięki temu zdrowo zgubimy kilogramy a dodatkowo nie będziemy mieli efektu jo-jo, czyli ponownego wzrostu kilogramów, często większego, niż sam spadek.
Dlaczego napój owocowy działa?
Jego składniki pozwalają pozbyć się wszystkich „śmieci”, które zalegają w naszym organizmie a przez nieodpowiednią dietę nie są efektywnie z niego usuwane. Dodatkowo zalegająca woda powoduje, że czujemy się ociężali, zmęczeni, sprzyja otyłości i znacząco spowalnia metabolizm organizmu. Dzięki temu, że na początku diety pozbędziemy się wody i złogów jelitowych dieta będzie efektywniejsza, szybciej zrzucimy kolejne kilogramy i będziemy się czuli lżejsi i zdrowsi. Dodatkowo rozkręcony metabolizm również pozwoli na dużo szybszy spadek kilogramów.
Składniki napoju owocowego na odchudzanie:
– 1 średnie jabłko,
– 1 szklanka wody,
– 1 łyżka siemienia lnianego,
– 1 łyżka miodu,
– 1 łyżka nasion Chia,
Jabłko obierz i pokrój na kawałki, wraz z resztą składników umieść w blenderze i stwórz jednolity napój.
Przez 2 tygodnie pij ten napój rano na czczo przed śniadaniem. Dzięki niemu oczyścimy organizm, usuniemy toksyny oraz znacząco zmniejszymy apetyt.

Stosując tą kurację zwiększy się przemiana materii a co za tym idzie sprawi, że będziesz częściej korzystał z toalety, bo jelita będą działały z zwielokrotnioną siłą, to nie jest nic złego i nic niepokojącego, należy się do tego przygotować. Dodatkowo w czasie stosowania takiej diety należy pić większe ilości wody, by się nie odwodnić. Każdy zrzuci inną ilość kilogramów w trakcie takiej diety, zależnie od tego jaką wcześniej mieliśmy dietę, jak się odżywialiśmy, dlatego nie każdy schudnie 5 kg, ale każdy będzie odczuwał znaczącą poprawę.