Jak mieć płaski brzuch do sylwestra – to już ostatni moment!

Mamy już połowę grudnia, sukienka na sylwestrową noc zakupiona, leży prawie idealnie, tylko ta fałdka w okolicach brzucha nie pozwala się w pełni cieszyć z zbliżającego się balu. To już ostatni moment, by mieć szansę na poprawę i idealny wygląd.

Wystarczy tylko 5 kroków, jeśli sumiennie będziesz je stosować to do 31 grudnia twój brzuch będzie chudszy o parę centymetrów! Jeśli masz tylko lekką nadwagę, bądź lekki odstający brzuch to na pewno ci się uda, jeśli masz większą nadwagę, to wizualnie i tak będziesz lepiej wyglądać.
1) Dieta
Zastosuj dietę lekkostrawną, jedz 5 posiłków dziennie co około 3 godziny. Zdrowe produkty to: płatki owsiane, orzechy, chudy nabiał. Absolutnie odrzuć słodycze, fast foody, potrawy smażone. Ociekają tłuszczem a nie mają praktycznie  żadnych wartości odżywczych.
2) Ćwicz regularnie
Codzienne choć lekkie ćwiczenia skierowane na mięśnie brzucha wzmocnią twoją kondycję, spalą tkankę tłuszczową i wypracują mięśnie. 


3) Postaw na ćwiczenia aerobowe

Wystarczy szybki marsz, bieg w miejscu, jazda na rowerze stacjonarnym bądź orbitreku, 40 minut ćwiczeń powinno wystarczyć.

4) Pij dużo wody
Im więcej wypijesz wody, tym lepiej dla organizmu. Powinno się pić co najmniej 2 litry wody dziennie.
Planujecie dietę przed sylwestrem czy raczej wpadacie w wir świątecznego jedzenia? Piszcie w komentarzach.
Pozdrawiam!