Zrób tak, jeśli chcesz pokazać zdjęcie na telefonie ciekawskim!

Chcesz pokazać zdjęcie znajomej? Nie lubisz jak ktoś szybkim ruchem zaczyna przeglądać inne zdjęcia? Boisz się, że ktoś zobaczy coś czego nie chcesz pokazać? Koniecznie poznaj ten trik!

Masz w telefonie świetne zdjęcie, które chcesz pokazać. Nie lubisz tego momentu, gdy musisz oddać telefon i dać go komuś innemu do ręki. Masz obawę, że ta osoba będzie chciała obejrzeć również inne zdjęcia, nie tylko to jedno konkretne, które chcesz jej pokazać. Telefony dotykowe są tak skonstruowane, że wystarczy delikatny ruch ręką i już płynnie przechodzimy do kolejnego zdjęcia, zaciekawiona osoba w parę sekund może obejrzeć nawet kilkanaście fotografii!
Jest prosty trik, dzięki którym nikt ciekawski nie obejrzy twoich fotografii. Wystarczy, że pokazując telefon delikatnie powiększysz fotografię na ekranie! Nie będzie już możliwości przewijania kolejnych zdjęć. Ten prosty trik powstrzyma ciekawskich przed przeglądaniem galerii 😉  
Oczywiście nie pozwoli to na całkowite zabezpieczenie wszystkich fotografii, ale zadziała na osoby, które czasem nawet niechcący przejadą palcem po ekranie, albo z ciekawości zajrzą na kolejną stronę. Ten trik zatrzyma ich i pozwoli na większe bezpieczeństwo.
Lubicie pokazywać innym zdjęcia na ekranie telefonu? Dajecie innym telefon do ręki? Czy może macie takie fotografie, które bez problemu mogą być oglądane przez wszystkich bez obaw o kompromitacje?
Dajcie komentarz, zobaczymy kto ma jakie zdanie na ten temat 😉
Pozdrawiam!