Vicks VapoRub- nietypowe zastosowania, o których nie miałeś pojęcia

Maści Vicks VapoRub nie trzeba nikomu przedstawiać, każdy z was z całą pewnością ma ją w swoim domu. Od ponad 100 lat i uznawana jest za jeden z najlepszych produktów udrożniających górne drogi oddechowe. W rzeczywistości ma on o wiele więcej zastosowań. Koniecznie poznaj je wszystkie. Vicks VapoRub- nietypowe zastosowania, o których nie miałeś pojęcia.

Nietypowe zastosowania maści Vicks VapoRub

Genialny produkt odstraszający owady

Maść Vicks VapoRub może okazać się genialnym produktem owadobójczym. Wystarczy, że otworzysz pojemniczek z maścią i położysz go na parapecie, stoliku lub jakiejś szafce. Efekt jest natychmiastowy, już nigdy więcej zarówno komary jak i również muchy nie będą cię denerwować.

Środek na zmarszczki i rozstępy

VapoRub zawiera w swoim składzie mentol i naturalne oleje, dlatego tak efektywnie redukuje rozstępy jak i również zmarszczki zapobiegając jednocześnie ich powstawaniu.

Środek na siniaki i stłuczenia

Maść Vicks VapoRub to również wspaniały środek przyśpieszający gojenia się siniaków i stłuczeń.

Najlepszy produkt na popękane pięty

Masz problem z suchymi i popękanymi piętami? Już nigdy więcej nie będziesz musiała się wstydzić nieestetycznym wyglądem swoich stóp. Codziennie wieczorem przed pójściem spać, wsmaruj Vicks w swoje pięty, a następnego ranka przemyj stopy zimną wodą i usuń martwy naskórek. Kilka taki zabiegów, a twoje stopy będą nie do poznania.

Sposób na trądzik

Masz problem z trądzikiem? Próbowałaś dosłownie wszystkiego i nic nie jest wstanie ci pomóc? Maść Vicks VapoRub będzie twoim wybawieniem. Przed snem wmasuj niewielką ilość maści na pryszcze lub trądzik. Rano umyj twarz letnią wodą. Powtarzaj tę czynność codziennie, aż do momentu gdy pryszcze całkowicie znikną.

Genialny produkt na ból głowy i migrenę

Maść Vicks VapoRub zawiera między innymi takie składniki jak kamfora czy mentol, ale również olejek eukaliptusowy, dzięki czemu szybko pomaga zwalczyć ból głowy spowodowany zatokami i migreną.

Nietypowe zastosowania maści Vicks VapoRub

Na ból mięśni i stawów

Maść Vicks VapoRub możesz również stosować w przypadku problemów z bólem mięśni, stawów czy pleców. Wystarczy, że wmasujesz maść w obolałe miejsce, ból zniknie natychmiastowo.

Produkt na grzybicę paznokci

Podejrzewasz u siebie grzybicę paznokci? Jak najszybciej musisz użyć tej maści. Wetrzyj niewielką ilość maści w swoje stopy. Wystarczy kilka takich zabiegów, a grzybica paznokci będzie tylko twoim wspomnieniem.

Zniechęca kota do drapania mebli

Twój kot drapie twoje meble? Nałóż na nie odrobinę maści, a kot będzie trzymał się od nich z daleka.

Uśmierza ból ucha

Jeżeli pojawił się u Ciebie ból ucha, możesz przynieść sobie ulgę umieszczając niewielką ilość maści na waciku bawełnianym i wkładając go do ucha. Pozostaw tam, aby substancja wchłonęła się w skórę. Możesz aplikować ją wielokrotnie.