Test: Wybierz ulubiony klucz i przeczytaj co o Tobie mówi!

Testy osobowości są bardzo ciekawym sposobem na poznanie swoich wewnętrznych cech o których często nie mamy nawet pojęcia. Choć często testy nie mają postaw naukowych i psychologicznych oraz nie zawsze potrafią wykazać autentyczne cechy osobowości, to test z kluczami pokazuje dużo cech, które posiadamy. Test z kluczami pokazuje jak podświadomość, pozwala nam wybrać, klucz, który najbardziej do nas pasuje.

Uważnie przyjrzyj się wszystkim 6 kluczom i wybierz ten, który najbardziej do Ciebie pasuje!

Klucz 1. Klucz z dużym otworem

Jest to najprostszy klucz, który znajduje się na obrazku. Jest to najczęściej dostępny klucz, duża część z nas ma właśnie klucz tego typu do swoich drzwi i zamków. Ten wybór oznacza, że jesteś osobą myślącą racjonalnie, twardo stąpającą po ziemi. W życiu myślisz analitycznie, jesteś bardzo zdeterminowany na cel. Ale jednak dodatkowo jesteś czuły, wrażliwy i delikatny.

Klucz 2. Duży i masywny klucz ze zdobioną główką

Jest to klucz, który jest niezawodny. Ten klucz jest uniwersalny i dzięki niemu można otworzyć każdy możliwy zamek. Ten wybór oznacza, że posiadasz wielką charyzmę oraz jesteś kreatywny i innowacyjny. Twoja osobowość jest bardzo silna, dzięki niej jesteś w stanie pokonać każdy problem.

Klucz 3. Duży klucz z małym otworem

Wybrany klucz jest spory, masywny a do tego bardzo konkretny. Pokazuje to, że bardzo wierzysz w siebie. Nie musisz w życiu ryzykować, wybierać innych opcji, ponieważ masz dużo pewności siebie. Cześć zamka, która służy do otwierania jest specyficzna a przy tym bardzo racjonalna. Co oznacza, że szybko podejmujesz decyzje, nie odkładasz trudnych spraw na później. Zawsze wiesz jaki masz plan i zawsze wypełniasz postanowienia.

Klucz 4. Wyglądem przypomina koniczynę

Ten klucz wygląda jak koniczyna. Oznacza to, że jesteś osobą bardzo optymistycznie nastawioną do życia. Jesteś wesoły a przy tym ostrożny. Niektóre z osób wybierających ten klucz są dodatkowo flegmatyczne. Jeśli bycie flegmatycznym dominuje, może powodować to konflikty.

Klucz 5. Klucz o bardzo skomplikowanym kształcie

Ten klucz ma bardzo skomplikowany kształt. Ten kształt jest bardzo bajkowy, występuje w opowiadaniach i bajkach. Osoby wybierające ten klucz są marzycielami, często bujają w obłokach. Osoba ta jest bardzo wrażliwa a do tego bardzo kreatywna. Często czuje się niezrozumiała i niedoceniana.

Klucz 6. Klasyczny klucz do drzwi

Osoba wybierająca ten klucz jest bardzo racjonalna stonowana. Jednak zdarza się jej, że się śmieje, gdy ma dobry humor. Masz swoje granice komfortu i nie pozwalasz innym ich przekraczać. Jeśli ktoś próbuje je przekroczyć szybko się irytujesz i denerwujesz. Uważasz, że trzeba sprawiedliwie oceniać innych, sam tak robisz i wymagasz tego od innych.