Nietypowe zastosowania wody gazowanej

Lubisz pić wodę gazowaną? Okazuje się, że woda gazowana oprócz swojego dobrze znanego zastosowania może być stosowana również między innymi jako odżywka do kwiatów, skuteczny środek czyszczący czy środek kosmetyczny do oczyszczania skóry twarzy. Nie wierzysz? Poznaj koniecznie nietypowe zastosowania wody gazowanej.

Nietypowe zastosowania wody gazowanej

Woda gazowana do oczyszczenia skóry twarzy

Okazuje się, że woda gazowana wspaniale oddziałuje na ludzką skórę. Bąbelki znajdujące się w wodze gazowanej oczyszczają skórę z zanieczyszczeń oraz bakterii, wzmacniają i ujędrniają skórę, poprawiają krążenie krwi. Wodę gazowaną możesz również stosować jako środek do zmywania makijażu z twarzy.

Woda gazowana jako środek czyszczący

Chcesz skutecznie wyczyścić swoją łazienkę, kuchnię czy umyć podłogi w domu bez użycia chemicznych detergentów? Użyj do tego wody gazowanej, sprawdzi się w 100%.

Woda gazowana zamiast płynu do mycia szyb i luster

Denerwuje cię, że po myciu szyb lub luster pozostają szpecące smugi? Koniecznie musisz zamieć płyn do mycia szyb na wodę gazowaną. Po umyciu szklanych powierzchni wodą gazowaną smugi na pewno się nie pojawią! Ta metoda jest szczególnie polecana do mycia samochodowych reflektorów. Woda gazowana bardzo skutecznie usuwa martwe owady.

Woda gazowana na tłuste plamy

Tłuste plamy potrafią spędzić sen, ale nie martw się woda gazowana może okazać się twoim wybawieniem. Wystarczy, że obficie zalejesz swoją plamę wodą gazowaną, a następnie będziesz delikatnie pocierać materiał o materiał w miejscu plamy. Plama powinna zniknąć bez konieczności prania ubrania w pralce.

Woda gazowana do smażenia naleśników

Lubisz naleśniki? Mam dla ciebie fantastyczny trik przez jaki twoje naleśniki będą bardziej puszyste. Zamiast zwykłej wody dodaj do ciasta wodę gazowaną, a każdy kto spróbuje twoich naleśników na pewno poprosi o przepis.

Woda gazowana jako odżywka dla roślin doniczkowych

Wodę gazowaną możesz również stosować jako odżywkę dla kwiatów. Podlewanie wodą gazowaną poprawia wzrost roślin oraz sprawia, że dłużej kwitną. Ten sposób polecany jest przede wszystkim dla roślin lubiących kwaśną glebę czyli na przykład storczyki lub wrzosy.