Napój, który cofa zabójcze działanie tytoniu! Wypróbuj bądź przekaż najbliższym!

   To, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla organizmu palacza oraz dla organizmów osób, które są biernymi palaczami, czyli tylko wdychają dym przebywając z palaczami w bliskiej odległości jest powszechnie znane. Wiele osób próbuje rzucić nałóg, ale nie udaje im się tego dokonać. W poście zawarto przepis na napój, który zniweluje negatywne właściwości substancji tytoniowych i pozwoli oczyścić organizm.


Palenie papierosów powoduje spustoszenie w organizmie palacza. Palenie, nawet to bierne może powodować groźne choroby, m. in. nadciśnienie, tak, choroby serca. Dodatkowo palacze często skarżą się na problemy z gardłem, kaszel tzw. „kaszel palacza”.

    Niesamowity napój przyrządzisz ze składników, które masz w swoim domu. Dzięki niemu oczyścisz płuca z zanieczyszczeń, które zalegają w nich przez palenie. Nie wystarczy wypić szklaneczkę napoju, by się oczyścić, należy pić go systematycznie raz w tygodniu przez kilka miesięcy to w znaczącym stopniu poprawimy stan zdrowia.

     Niestety właściwości napoju będą znacząco pomniejszone, jeśli nadal będziemy palić, przez co nadal zanieczyszczać nasze płuca.
     Wypróbuj ten napój oraz przekaż innym osobom. Niestety bierne palenie dotyczy większości z nas, bo kto nie ma w rodzinie palacza, nawet idąc na krótki spacer do parku możemy spotkać kilka osób z papierosem, które wydychają dym w naszej okolicy.


Składniki:
– 1 łyżka kurkumy
– 1 cebula
– 1 i  3/4 szklanki cukru
– pół korzenia imbiru
– 1 litr wody

Przygotowanie:
Przelej wodę do niewielkiego garnka, dodaj cały cukier. Cebulę i imbir posiekaj w drobne kawałki. Dodaj do wody cały czas utrzymując wrzenie. Dodaj kurkumę i zmniejsz ogień. Poczekaj, aż odparuje około połowa wody. Zimną miksturę przechowuj w lodówce. Przez 14 dni pij codziennie rano i wieczorem po dwie łyżki mikstury. Później pij raz w tygodniu rano i wieczorem po dwie łyżki.

Zalety napoju:
Napój jest bogaty w witaminy, kwasy omega-3 oraz minerały. Ma działanie przeciwwirusowe dodatkowo polepsza metabolizm i znacząco poprawia odporność organizmu. Ma bardzo silne działanie oczyszczające organizm. Jego zaletą jest również usuwanie śluzu z płuc oraz zalegających w organizmie substancji trujących, które dostają się do organizmu z dymu papierosowego.

Pamiętaj! Dla organizmu najlepiej będzie jak całkowicie odstawisz palenie papierosów a nie tylko doraźnie będziesz usuwać szkodliwe skutki palenia.