Kawa odchudzająca i poprawiająca metabolizm organizmu

        Jeśli Twój dzień zaczyna się od filiżanki ciepłej kawy oraz dodatkowo chcesz pozbyć się paru dodatkowych kilogramów ten post jest dla Ciebie. Kubek tej kawy poprawi Twój metabolizm i da energię na cały dzień! Kawa odchudzająca to sposób na rozpoczęcie dnia z energią, dodatkowo kawa odchudzająca rozkręci metabolizm, który przez cały dzień będzie działał na wysokich obrotach i wspomagał szybsze odchudzanie. Chcesz wiedzieć jak jest przepis na odchudzającą kawę?  Jak schudnąć pijąc kawę?  Koniecznie przeczytaj dalszą część artykułu!
 
 
 

 


>Do sporządzenia kawy odchudzającej potrzebujesz tylko trzech składników. Dwa na pewno masz w domu, trzeci możesz kupić w praktycznie każdym sklepie spożywczym.

Przepis na kawę odchudzającą

Potrzebujemy:
– pół filiżanki oleju kokosowego,
– pół łyżeczki miodu,
– pół łyżeczki cynamonu.
 
Wszystkie składniki należy dobrze wymieszać i schować do lodówki. Dodawać łyżeczkę bądź dwie do świeżo zaparzonej kawy.
 


Kawa odchudzająca z olejem kokosowym jest potocznie nazywana kuloodporną i jest bardzo polecana przez Annę Lewandowską. Poleca ją, ponieważ zawiera minimalną ilość składników przy czym są one tak dopasowane, że ich działania nie można zastąpić żadnymi innymi składnikami.  Jej głównymi zaletami jest, że dodaje energii na cały dzień oraz znacząco zmniejsza łaknienie. Po takim posiłku długo będziesz syta, nie będziesz odczuwać głodu a kolejny posiłek będziesz  chciała zjeść dopiero za kilka godzin. Cynamon działa przeciwzapalnie a miód dodaje słodyczy i zmniejsza uczucie głodu.

Filiżanka kawy odchudzającej dziennie spowoduje, że nie będziesz mieć napadów głodu, zmniejszy się ochota na słodycze. Wystarczy do tego lekka zmiana diety i kilogramy będą spadać w mgnieniu oka!

 
Próbowaliście kiedyś kawy odchudzającej? Miałyście widoczne efekty? Dajcie znać w komentarzach! Kawa odchudzająca to najlepszy pomysł na szybkie i sprawne odchudzanie!
 
Pozdrawiam!

Przepis na kawę odchudzającą

Chcesz szybko i prosto schudnąć? Uwielbiasz zapach i smak świeżej kawy? Czy wiesz, że odpowiednio przygotowana kawa z odpowiednimi dodatkami ma właściwości odchudzające? Kawa odchudzająca to szybki i łatwy sposób na poprawę metabolizmu i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Do przygotowania kawy odchudzającej potrzebujemy najpierw przygotować bazę składającą się z oleju kokosowego, miodu i cynamonu. Po połączeniu tych składników dodajemy je do każdej filiżanki świeżo zaparzonej kawy. Kawa odchudzająca inaczej nazywana jest kawą kuloodporną, jest polecana m. in. przez Annę Lewandowską jako sposób na poprawę metabolizmu. Kawa ta sprawi, że będziemy się czyli bardziej syto, przez kilka godzin nie będziesz czułą głodu.