Chcesz, żeby twoje usta przykuwały uwagę? Sprawdź domowe sposoby na powiększenie ust.

Marzysz o pięknych, pełnych ustach jakie podkreślą twoją kobiecość? Nie chcesz wydać kilku tysięcy złotych na zabieg kosmetyczny lub po prostu boisz się inwazyjności w twoje ciało takiej metody? Swoje usta możesz powiększyć w naturalny sposób bez ingerencji kosmetyczki czy chirurga w twoje ciało. W tym artykule przedstawiamy domowe sposoby na powiększenie ust.

Domowe sposoby na powiększenie ust

Pielęgnacja ust

Żeby twoje usta były piękne i przykuwały uwagę mężczyzn musisz przede wszystkim odpowiednio je pielęgnować. Podstawą pielęgnacji ust jest zadbanie o odpowiedni poziom ich nawilżenia i nie dopuszczanie do przesuszania oraz pierzchnięcia. Do nawilżania ust powinnaś używać wazeliny lub pomadek na bazie naturalnych produktów. Pamiętaj! Swoje usta powinnaś pielęgnować przez cały rok.

Odpowiedni makijaż

Nawet nie wiesz jak łatwo jest optycznie powiększyć usta dzięki dobrze wykonanemu makijażowi. Niezawodnym trikiem, który zawsze zadziała jest obrysowanie ust konturówką oraz wypełnienie ich szminką, Ważne jest aby konturówka i szminka była w tym samym kolorze.

Masaż szczoteczką do zębów- Domowe sposoby na powiększenie ust

Wykonując masaż ust za pomocą szczoteczki z miękkim włosiem pobudzi krążenie krwi w okolicach ust. Dzięki temu usta przez jakiś czas będą powiększone oraz pełniejsze. Masaż szczoteczką powinien trwać około 2 minut. Pamiętaj aby włosie na szczoteczce nie było za twarde, ponieważ możesz pokaleczyć swoje usta.

Peeling

Innym domowym sposobem na powiększenie ust jest peeling cukrowy. Do jego wykonania potrzebujesz niewielkiej łyżeczki cukry oraz oliwy. Połącz je ze sobą i dokładnie wymieszaj. Następnie nałóż na ust i okrężnymi ruchami masuj usta. Zabieg powinien trwać co najmniej 2 minuty, możesz go stosować codziennie.

Ćwiczenia

Wystarczy, że codziennie rano od razu po przebudzeniu poświęcisz chociaż 10 minut na ćwiczenia,a twoje usta będą delikatnie powiększone oraz pełniejsze. Najpopularniejszym ćwiczeniem jest wymawianie samogłosek A, E, O, U przy jak najbardziej wyrazistej mimice twarzy. Innym znanym ćwiczeniem na powiększenie ust jest uśmiechanie się na przemian z robieniem dzióbka czy robienie wdechów z nabraniem jak największej ilości powietrza w policzki po czym wypuszczenie powietrza z ust. Takie ćwiczenia zaangażują twoje mięśnie znajdujące się w okolicach ust do pracy, a przez co delikatnie się powiększą oraz nabiorą bardziej wyrazistego czerwonego koloru.

Przyprawy- Domowe sposoby na powiększenie ust

Wcieranie w usta chili, kardamonu, cynamonu czy pieprzu w usta może je powiększyć na jakiś czas. Przyprawy możesz wytrzeć w usta lub wykonać na ich bazie maseczki jakie możesz nakładać na swoje usta. Do wykonania maseczki będziesz potrzebowała niewielkiej ilości zmielonego pieprzu, kardamonu, chili lub pieprzu i łyżeczki oliwy z oliwek . Przyprawę połącz z oliwą, a następnie nałóż na usta. Pozostaw przez 10 minut, a następnie zmyj letnią wodą. Dzięki takim zabiegom twoje usta będą większe oraz będą miały bardziej wyrazisty czerwony kolor.