Dieta cytrynowa – oczyść się z toksyn i schudnij 3 kg w tydzień

    Chcesz schudnąć i pozbyć się toksyn z organizmu? Nie chcesz wydawać pieniędzy na specyfiki i drogie diety i wizyty u dietetyków? Dieta cytrynowa to idealne rozwiązanie dla ciebie! Dietę tą stosują i polecają gwiazdy z Hollywood. Zobacz na czym polega, schudniesz i będziesz mieć płaski brzuch! Dieta cytrynowa jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i łatwa w zastosowaniu.
 
 
 

 

Dieta cytrynowa oczyszcza toksyny z organizmu.
 
 Diety oczyszczające mają za zadanie usunięcie szkodliwych toksyn z organizmu, złogów jelitowych.Nadmiar toksyn w organizmie może powodować zmęczenie, problemy z koncentracją, osłabienie, problemy z wypróżnianiem, wzdęcia. Dzięki zastosowaniu diety usuniesz toksyny z organizmu, ale dodatkowo utracisz wagę i poprawisz metabolizm.
 
Dlaczego dieta cytrynowa?
 


Oparta jest na zdrowych i naturalnych produktach. Nie jest oparta na głodówce, tylko zdrowym owocu jakim jest cytryna. Jeśli włączysz ją do jadłospisu na co najmniej 7 dni oczyścisz organizm i schudniesz nawet kilka kilogramów.


Popularność diety cytrynowej
Jej zwolenniczkami są postacie ze świata kina, mody. Stosowały ją Heidi Klum, Jenifer Aniston oraz wiele innych gwiazd kina i muzyki. Stosują ją,bo jej sekretem jest jej prostota.
 
Zasady stosowania diety cytrynowej 
 
Potrzebujesz 1 cytryny i szklanki wody. Wyciśnij cytrynę, wymieszaj z wodą i wypij na 10 minut przed każdym posiłkiem, musisz spożywać od 3 do  5 porcji napoju. Dodatkowo pij jak najwięcej wody, herbat ziołowych, owocowych. Zrezygnuj z mocnej czarnej herbaty oraz kawy. 
Aby dieta była skuteczna należy dodatkowo przestrzegać zasad zdrowej diety. Nie jeść słodyczy, tłustych potraw. Jeśli chcesz, by dieta działała szybciej jedz więcej warzyw i owoców. 
 
Jakie będą efekty diety cytrynowej

 
Poza oczyszczeniem organizmu i utratą wagi będziesz miała mniejsze łaknienie oraz będziesz wyglądać dużo młodziej! 
 
Stosowałaś dietę cytrynową? Jeśli nie, to koniecznie spróbuj i daj znać jakie masz efekty. 
 
Pozdrawiam!

Dieta cytrynowa -schudnij nawet 3 kg w ciągu 7 dni

Jest szybki sposób na schudnięcie kilku kilo w 7 dni bez długiej diety i skomplikowanych przepisów oraz bez głodu i efektu jojo. Wystarczy przed każdym posiłkiem pić szklankę wody z kilkoma plastrami cytryny. Zmniejszy to głód i przyśpieszy metabolizm. Dieta cytrynowa nie ma żadnych skutków ubocznych, można ją stosować właściwie bez przerwy i bez uszczerbku na zdrowiu. Dieta na bazie cytryn jest świetnym sposobem na oczyszczenie organizmu oraz utratę kilku kilogramów. Koniecznie wypróbuj też innych diet np. dieta jabłkowa czy dieta ogórkowa.