Cudowny napój na odchudzanie. Wystarczą ci tylko 3 składniki.

„Cudowny napój na odchudzanie” brzmi niewiarygodnie. Pewnie myślisz, że jest to fake news. Nic bardziej mylnego, natura obdarowała nas wieloma produktami jakie przyspieszają trawienie, podkręcają metabolizm czy hamują napady głodu. Takimi produktami są między innymi cytryna i imbir. Łącząc oba te produkty ze sobą możesz przygotować cudowny napój jaki może pomóc ci spalić nadmiar tłuszczu jaki nagromadził ci się na brzuchu, biodrach czy udach. Sprawdź cudowne właściwości wody z imbirem i cytryną.

Cudowny napój na odchudzanie

Cytryna właściwości odchudzające

Cytryna to bogate źródło witaminy C oraz antyoksydantów. Spożywanie cytryny poprawia jakość skóry, przyśpiesza gojenie się ran, wspomaga pracę wątroby, ale równie oczyszcza organizm z zalegających w nim toksyn. Sprawia to, że twój organizm jest w stanie szybciej spalić nagromadzoną w nim tkankę tłuszczową.

Imbir właściwości odchudzające

Imbir to roślina wykorzystywana od wieków w medycynie dalekiego wschodu. Nam głównie kojarzy się z lekiem na objawy grypy i przeziębieni. Ale to nie jedyne właściwości zdrowotne korzenia imbiru.

Ma właściwości przeciwzapalne oraz przeciwbólowe,

Pomaga zwalczyć komórki rakowe,

Jest bogatym źródłem antyoksydantów, przez co spowalnia efekty starzenia,

Poprawia pracę układu immunologicznego,

Wspomaga pracę układu trawiennego,

Obniża cholesterol,

Przyśpiesza metabolizm,

Cudowny napój na odchudzanie

Przygotowanie:

Do przygotowanie odchudzającego napoju potrzebujesz jedynie:]

Świeżo wyciśniętego soku z 2 cytryn,

4 cm kawałek korzenia z imbiru,

1,5 litra wody,

Korzeń imbiru potnij ma cienkie paski i włóż do garnka. Dodaj sok z 2 cytryn i następnie zacznij gotować na małym ogniu. Kiedy napój zacznie wrzeć zmniejsz ogień i dolej 1,5 litra wody. Napój gotuj jeszcze przez 15 minut. Następnie możesz dodać trochę startej skórki cytryny i pozostaw do wystygnięcia.

Wodę z imbirem i z cytryną należy pić przede wszystkim na czczo od razu po przebudzeniu. Szklanka wody z imbirem i cytryną zwiększa wydzielanie się śliny oraz soków trawiennych przez co wspomaga trawienie i przyspieszy spalenie tłuszczu. Zaleca się również picie szklanki tego napoju 15 minut przed spożywanym posiłkiem. Kuracja odchudzająca z imbiru i z cytryny powinna traw przynajmniej 6 miesięcy i w tym czasie powinnaś wypijać minimum 1 litr napoju dziennie.