Bomba wyszczuplająca – skurczy talie w jedną noc!

 W życiu pełnym pośpiechu mało kto ma czas na długie i uciążliwe diety. Wyszczuplające soki to idealny sposób na szybkie i zdrowe odchudzanie. Dzięki zawartości większości potrzebnych składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Nadwaga i otyłość to choroby, które są plagą w społeczeństwie. Jest to problem narastający głównie z uwagi na popularność fast-foodów, żywności instant, nieregularne pory posiłków. Z drugiej strony w telewizji kreuje się wychudzone sylwetki, zgrabne i szczupłe ciało. Chciałybyśmy, by dieta była szybka i nie składała się z kilkunastu skomplikowanych dań, których wykonanie będzie zajmować większą część dnia. Dlatego receptura na  wyszczuplający sok „bomba wyszczuplająca”  jest świetnym rozwiązaniem na zgubienie kilku zbędnych kilogramów w bardzo krótkim czasie. Składniki zawarte w recepturze mają właściwości spalaczy tłuszczu w tych częściach ciała, które są newralgiczne m. in. brzuch i uda. Koniecznie wypróbuj jak będzie dział na ciebie, niektórzy mają spektakularne efekty!

Składniki soku wyszczuplającego czyli „bomba wyszczuplająca”
– 2 łyżki octu jabłkowego,
– 250 ml soku grejpfrutowego,
– 1 łyżeczka miodu.
Zmieszaj powyższe składniki na gładką konsystencje, pamiętaj, by dokładnie wymieszać miód, by nie pozostał na dnie szklanki.
Sok wyszczuplający  „bomba wyszczuplająca” – zastosowanie, efekty:
Wypij przed każdym posiłkiem jeden kieliszek napoju. Ważne jest, by nie omijać żadnej porcji napoju, szczególnie przed obfitymi posiłkami. Talia zacznie się kurczyć już po tygodniu! Ocet jabłkowy działa jako naturalny spalacz tłuszczu. Dodatkowo jego spożywanie usuwanie toksyn, poprawia pracę słuchu, wzroku, mózgu.

Grapefruit to cytrus, który ma najwięcej zawartości witaminy C oraz beta karoten (jest go więcej niż w marchewce!), dodatkowo obniża poziom cholesterolu we krwi i obniża ciśnienie krwi w organizmie. Powinniśmy go jeść codziennie.
Jeśli dodasz dodatkowo odrobinę ruchu, ćwiczeń fizycznych oraz zdrowszą dietę to odchudzanie będzie jeszcze szybsze. Pamiętaj! W każdej diecie niezależnie czy sokowej, czy polegającej na znacznym zmniejszeniu ilości spożywanych posiłków należy dołączyć choć odrobinę wysiłku fizycznego, to zawsze będzie z korzyścią dla zdrowia i diety.